IMG_1093Lucie Zorálková Cigánková

Lucie je od května 2014 první certifikovanou lektorkou AntiGravity®Fundametal 1,2 v Moravskoslezském kraji, také lektorkou AntiGravity®Aerial Yoga 1,2, AntiGravity®Restorative Yoga a Jógy pro zdravá záda. Je fascinována lidským tělem, jehož genialitu se snaží pochopit neustálým studiem. Na lekcích s Lucií si uvědomíte, že smích je to nejpřirozenější, co v sobě máme a že prožívat radost je naše právo, které nám nikdo nemůže vzít.

Facebook Antigravity Zorálková

Facebook Antigravity Ostrava

 

 

 

 

 

 


Miroslava Navrátilová

Naučit se využívat svůj největší potenciál, tady na Zemi, to je má celoživotní mise. Na dlouhých cestách a poutích v jižních krajinách u oceánu jsem došla k tomu, že abychom naše dary dokázali co nejefektivn

mirka-profilěji využít, musí být mysl, duch i tělo v harmonii. Spolu s tímto zjištěním do mého života přišla asi před 10 lety jóga jakožto odpověď jak na to. V současné době sedavých zaměstnání a vysokých nároků, které jsou na nás kladeny a my často podléháme stresu je obzvlášť důležité se v tom všem neztratit a připomínat si neustále,  co je opravdu to podstatné. Jóga je podle mě ta nejsnazší a nejpřímější cesta k sobě samému, kterou můžeme praktikovat na každodenní bázi v mnoha podobách, neb každý potřebujme něco jiného.  Pro mě je základem uvědomování si moudrosti našeho těla – práce s vědomým tělem. Zde nacházím odpovědi na všechny otázky, máme je v sobě všichni, pakliže nasloucháme…

Antigravity je propojením nebe a země, jinu a yangu, pohybu a klidu, aktivního tvoření a zároveň oddání se v důvěře, posilování těla a zároveň léčivá rehabilitace. Je zde vše, proto jsem se rozhodla jít touto cestou a ráda vás na ní provedu.

 

 

 

 


Ing. Petra Jurgová

Moravská škola aerobiku-  zakladni licence,
Moravská škola aerobiku – profi licence,
Instruktor pohybové metody PILATES, level I +II, úroveň MAT I -III a Ron Fletcher Towelwork
(školeno u Mgr.Renata Sabongui v Praze).

Petra se účastnila několika maratónů aerobiku a Master Class  soutěží. Předcvičuje už od svých 17 let. Začala jako instruktorka různých forem aerobiku, od posilovacích až po taneční, poté i speedingu, walkingu a zároveň i pilates, který cvičí asi 10 let a z toho 9 let jej předcvičuje….

Jejím Mottem je:

Mít rád sám sebe a pečovat o své tělo a duši je ten nejzákladnější princip, jelikož láska člověka sama k sobě je základem toho, aby mohla být předávána i druhým…


Bc. Pavel Cigánek

-vystudoval sportovní školu rekreologie
-squashovy trenér IV. kategorie
-vitěz 7. amatérských turnajů
-trenér jógy a fitness

-trenér EMS

Moto:  Nikdy není pozdě začít cvičit.

 

 


Žaneta Janošová

Život mě přivedl k józe, která mi pomohla najít odpovědi v sobě sama. Mateřství mě nasměrovalo k dětské józe. Jsem ráda, že mohu pracovat s dětmi. Baví mě jejich fantazie, upřímnost, radost a bezprostřednost. Děti žijí tady a teď. Na lekci se učíme jógové pozice, dechové cvičení, zpíváme, hrajeme si a relaxujeme.  Namasté

 

 

 

 

 

 


Michaela Matochová

S Naam jógou jsem se seznámila v Praze na jaře roku 2016. Pod vedením Kateřiny Kolihové, mezinárodní lektorky Naam jógy, jsem od té doby měla možnost ochutnat ohromnou sílu Naam jógy, která se rozšíří do všech aspektů života. Neříkám, že cesta byla jednoduchá, ale je byla krásná! Začala jsem cítit život ve své podstatě, mé srdce se otevírá čím dál víc a já jsem schopna pocítit opravdovou radost ze života. Láska dostává úplně jiný rozměr, mé zdraví je silnější, vzhled krásnější a dostavuje se úspěch na poli pracovním i finančním. Naam jóga mi pomohla zpracovat depresi, kterou jsme si sebou nesla již z dětství. Pomáhá mi se zvládáním vzteku, ovládnutím mysli a schopnosti nereagovat a udržet si své pozitivní naladění, navzdory tomu, co se děje okolo. Pracuje na fyzické kondici, kapacitě plic, imunitním systému, trávicím i hormonálním. Pomohla mi uvědomit si hodnotu lásky natolik, že jsem byla schopna poznat, že vztah, ve kterém žiji, není založen na lásce a dodala mi odvahu jej opustit. Pomohla mi nalézt cestu ke štěstí, nezávislosti na druhých a svobodě. Po osmi letech jsem se přestěhovala z Prahy zpět do Ostravy, svého rodného města. A Naam jóga šla se mnou 🙂
Všechny srdečně zvu na své Naam meditace, které jsou jednou z nejkrásnějších a nejsilnějších součástí Naam jógy. Okamžitě začnete mazat svou karmu, vaše spirituální zdraví se bude zlepšovat a tím se budete uzdravovat i na úrovni fyzické. Tím, že pustíte Naam do svých životů, otevřete svoje srdce a váš život se naplní radostí, štěstím a láskou. A zázraky na vás již čekají!

 

 


Anetka Dedková

Sport se stal důležitou součástí mého života před několika lety, kdy po ukončení střední školy skončilo mé ”dětství” a po úvodu studia na vysoké škole pro mě začalo velmi stresující období. Hledala jsem různá řešení, jak se stresu vyvarovat, ale nikdy jsem nevěřila, že by mi mohl pomoct sport. Jednoho dne jsem navštívila lekci Antigravity jógy a ta mi po pár lekcích absolutně změnila dosavadní život. Začala jsem brát život z jiného pohledu, naučila jsem bojovat se stresem a postupně jsem se začala zajímat i o další sportovní aktivity, protože díky nim jsem se cítila lépe fyzicky i psychicky. K mým nejoblíbenějším aktivitám patří již zmíněna jóga, ale také běh, cyklistika, lyžování, badminton. Když jsem dostala nabídku stát se lektorem EMS, o jejím přijetí jsem neváhala. Byla to pro mě nová výzva, naučit se něco nového a trávit svůj volný čas něčím, co mě baví.

Motto: Někdy potřebujeme zažít šok, nějakou vnější událost, která námi otřese, aby nám pomohla najít cestu k užitečnějšímu životu.

 


Mgr. Pavel Hojdysz

KALOKAGATHIE – tělo a duše jedno jsou. Tvoří neodmyslitelný celek a je dobře, když ani jedna z částí nemá příliš navrch….. to pak přichází HARMONIE. ZDRAVÝ RELAX je příležitost, jak se o to pokusit 🙂

  • Vystudoval Ostravskou universitu obor Tělěsná výchova – Zeměpis na PFO                                                                                                                                                   
  • Středoškolský učitel tělesné výchovy                                                                                                                                   
  • Rozhodčí, propagátor, motivátor a lektor mnoha sportovních  oborů                                                                                                                                                                  
  • Absolvent pražského kurzu SM cvičení MUDR. R. Smíška                                                                                           
  • Vicemistr České republiky silového 4boje a lehké atletiky družstev                                                                     
  • LektorEMS cvičení

 

 

Motto: Ať je mi dopřáno, abych na cestě, kterou jdu životem našel odvahu riskovat. Mám li být úspěšný, nechť je to podle zákona, aby se víra, pravda a čest udržely vysoko. Mám li být poražen, ať s pokorou a úctou dokážu stát u cesty, až ten úspěšnější půjde kolem.

 

 


Hanka Kačmarčíková

Sport je mojí vášní od malička. Od 6 let jsem se věnovala tanci, ve kterém jsem později závodila. S narůstajícím věkem narůstaly i povinnosti, tím pádem ubývalo množství času a já hledala sport, který bude více flexibilní. Mé srdce si získalo fitness, které mě pohltilo natolik, že jsem si udělala trenérskou licenci a nepřestává mě bavit se v tomto oboru stále vzdělávat.

Ve fitness je skvělé, že si člověk sám zvolí, jestli půjde na trénink ráno, v poledne nebo večer. Když se chce, vždy to jde skloubit se vším.

 V první řadě je to pro mě forma, jak si čistím hlavu a urovnávám myšlenky. Po cvičení se vždy cítím lépe a získávám více energie. Tvarování postavy je už jen příjemný benefit.

Na EMS se mi líbí časová nenáročnost a pohodlnost pro klienty, kteří za minimální čas procvičí své tělo maximálně. Ne každého bude bavit chodit 3x-5x týdně do fitka a tohle je možnost, jak i přesto výrazně zlepšit své zdraví a něco pro sebe udělat. Zároveň si myslím, že je to prospěšný doplněk i pro ty, kteří sportem žijí a pravidelně navštěvují fitness centra.