Možnost objednání na telefonním čísle 736 674 235

Navštivte také naše Facebook stránky

https://www.facebook.com/EMS-Poruba-363400344415667/

Efektivnější trénink s pomocí EMS

Co vlastně EMS znamená? Jde o elektrickou stimulacie svalů (EMS), která přináší efektivnější cvičení bez vedlejších účinků. Při 20 minutovém cvičení zapojíte až 90 % svalů!

Díky EMS je až 90 % vaší svalové hmoty aktivováno najednou, takže na procvičení celého těla stačí opravdu kratší čas, zato je využit na 100 %! Jemné elektrické impulzy způsobují silnější a intenzivnější svalové kontrakce a výrazně zvyšují účinnost cvičení. Změnu ucítíte  již po prvním cvičení!

Proč BodyFIT vyzkoušet:

 • posílení svalů a tvarování postavy
 • snížení tělesného tuku, efektivní a dlouhodobé hubnutí bez jojo efektu
 • zmírnění projevů celulitidy
 • zmírnění bolesti zad a její prevence
 • posílení svalů pánevního dna
 • zlepšení problémů s inkontinencí
 • zlepšení nálady, protistresový účinek

Jak často cvičit?

Díky BodyFIT se nemusíte trápit v posilovně dlouhé hodiny. S BodyFIT Vám pro dosažení změny stačí jeden až dva tréninky týdně. Po prvním cvičení ucítíte změnu, po 6 týdnech uvidíte první výsledky.

Po celou dobu tréninku je Vám k dispozici osobní trenér, který Vám nastaví vše potřebné doporučí cviky. Na tréniky si nemusíte brát nic, o vše se postaráme za Vás!

Co je zahrnuto v ceně?

 • osobní trenér
 • inovativní technologie EMS
 • nápoje před a po tréninku
 • půjčení tréninkového oblečení a hygienických potřeb
 • měření BMI
 • konzultace s trenérem a základní rady v oblasti zdravé výživy

Celkový čas, který v centru ZdravýRelax strávíte je asi 40 min. a procvičíte 90 % svalové hmoty.

Máte prostor mezi schůzkami a chcete udělat něco pro sebe? Nebo máte volnou chvilku a nechce se Vám do fitka? Zaskočte k nám na kártký, ale intenzivní trénink!

Jednorázový vstup550 Kč
Balíček 6x vstup500 Kč/lekceCelkem 3 000,00 Kč(platnost 2 měsíce)
Balíček 12x vstup470 Kč/lekceCelkem 5 640,00 Kč(platnost 4 měsíce)
Balíček 30x vstup430 Kč/lekce
Celkem 12 900,00 Kč
(platnost 12 měsíců)
Lekce u Vás doma
nebo firmě
890 Kč/lekce + doprava 15 Kč/km. Ostrava-Poruba doprava zdarma.
EMS relaxace349 Kč/lekce

 Zaměstnanci firem sídlících v MSIC mají 10% slevu na EMS.

BodyFit je opravdu pro každého!

EMS je používán již desítky let v oblasti fyzioterapie a to zejména k obnově svalové funkce po zranění. EMS systém je ověřen na lékařské půdě a Vy máte jedinečnou příležitost tento systém využít ke zmírnění bolesti zad, redukci celulitidy nebo jen zformovat a hezky vyrýsovat tělo třeba do plavek nebo pro Vás fajn pocit ze sebe sama.

EMS RELAXACE

Je vhodná na uvolnění a regeneraci svalů, poloha v leže, impulzy působí v klidu.. 20 min

BEZPEČNOST

Dobře prozkoumaná a již mnoho desetiletí etablovaná technologie ve spojení s odborně vzdělaným trenérem tvoří základ bezpečného používání. Speciálně vytvořené struktury tréninku zajišťují, že se naučíme zodpovědnému přístupu od samého počátku. Pokyny pro bezpečné používání byly vyvinuty zkoumáním praktických zkušeností a jejich spojením s vědeckým výzkumem. Tato pravidla v duchu „bezpečnost především“ jsou nyní zlatým standardem pro všechny profesionální poskytovatele EMS.

MOTIVACE

Díky odbornému dohledu se z EMS stává rovněž „osobní trénink“, přičemž rozhodující roli v tom sehrává trenér. Jeho úkolem je nalézt rovnováhu mezi úrovní výkonnosti a stanovenými cíli klienta a zajistit jejich úspěšnou realizaci prostřednictvím individuální motivace. Jedním z hlavních úkolů trenéra je sledovat dodržování termínů. Díky tomuto závazku se z počáteční fitness motivace stane trvalá a komplexní změna chování, včetně aktivnějšího životního stylu.

EFEKTIVITA

EMS trénink celého těla je vysoce efektivní a časově úsporná tréninková metoda určená k nárůstu svalové síly a hmoty při současném snížení množství tělesného tuku.Jedna tréninková jednotka trvá pouhých 20 minut a vždy  je vedena kvalifikovaným trenérem, který sleduje průběh a efekt tréninku. K spolehlivému dosažení individuálních cílů stačí cvičit jednou týdně. Účinnost tréninku byla prokázána v řadě vědeckých studií.

 Trénink vždy probíhá v předem dohodnutém opakovaném termínu. Jednou týdně – po dobu 20 minut! To znamená, že EMS trénink mohou obě strany pravidelně plánovat a osobně monitorovat. To přináší týden co týden významný tréninkový stimul, díky němuž zaručeně dosáhnete svého cíle s maximální efektivitou!

Pravidla

Vždy používejte zdravý rozum!
 • Bezpečný a efektivní EMS trénink je vždy prováděn pod dohledem vyškoleného a certifikovaného trenéra.
 • Každý klient musí být před prvním tréninkem seznámen s kontraindikacemi. Seznámení musí být stvrzeno podpisem  na tréninkové kartě, která je následně archivována. V případě opodstatněných abnormalit je potřeba doložit souhlas lékaře.
Příprava na trénink.
 • Jako u každého intenzivního tréninku je potřeba, aby byl trénovaný jedinec dobře připravený na trénink. To znamená, že by měl být odpočatý a neměl by být pod vlivem alkoholu a jiných návykových látek. Trénink je také vyloučen v případě  horečnatého onemocnění.
 • Celotělový EMS trénink znamená velké zatížení svalstva a tím pádem vysokou metabolickou potřebu organismu. Tuto potřebu je důležité zajistit dostatečným příjmem potravy před tréninkem. Doporučuje se strava bohatá na sacharidy. Je potřeb zajistit alespoň 2 hodiny před tréninkem lehce stravitelnou svačinu cca 250 kcal.
 • Aby se zabránilo potenciálnímu selhání ledvin (zejména v případě, kdy není odhalena skrytá vada), tak je potřeba zajistit dostatečný přísun tekutin. Před, během a po tréninku je potřeba vypít celkem 500 ml tekutin.