EMS

Vážení klienti,
vhledem k nařízení Vlády ČR o uzavření sportovních center, bychom Vám rádi nabídli možnost udržení Vaší fyzické i psycké kondice díky EMS v pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře.
Cena cvičení pro jednu osobu je 550 Kč
K ceně je potřeba připočítat paušální poplatek 100 Kč za dopravu.
Objednávat se můžete na tel. 736 674 235.
Těšíme se na Vás
Tým EMS Poruba

Možnost objednání na telefonním čísle 736 674 235

Navštivte také naše Facebookové stránky EMS Poruba

Efektivnější trénink s pomocí EMS

Co vlastně EMS znamená? Jde o elektrickou stimulacie svalů (EMS – electrical muscle stimulation), která přináší efektivnější cvičení bez vedlejších účinků. Při 20 minutovém cvičení zapojíte až 90 % svalů!

Díky EMS je až 90 % vaší svalové hmoty aktivováno najednou, takže na procvičení celého těla stačí opravdu kratší čas, zato je využit na 100 %! Jemné elektrické impulzy způsobují silnější a intenzivnější svalové kontrakce a výrazně zvyšují účinnost cvičení. Změnu ucítíte  již po prvním cvičení!

Proč BodyFIT vyzkoušet:

 • posílíte svaly a tvarujete postavu
 • snížíte tělesný tuk, efektivně a dlouhodobě zhubnete bez jojo efektu
 • zmírníte projevy celulitidy
 • dojde ke zmírnění bolesti zad a její prevenci
 • posílíte svaly pánevního dna
 • dojde ke zlepšení problémů s inkontinencí
 • zlepšíte si náladu, má protistresový účinek
 

Přijďte na úvodní EMS trénink. Za cenu 350 Kč získáte osobní konzultaci tělesnou diagnostiku s trenérem a také se seznámíte se samotným EMS.

Jak často cvičit?

Díky BodyFIT se nemusíte trápit v posilovně dlouhé hodiny. S BodyFIT Vám pro dosažení změny stačí jeden až dva tréninky týdně. Po prvním cvičení ucítíte změnu, po 6 týdnech uvidíte první výsledky.

Po celou dobu tréninku je Vám k dispozici osobní trenér, který Vám nastaví vše potřebné doporučí cviky. Na tréniky si nemusíte brát nic, o vše se postaráme za Vás!

Co je zahrnuto v ceně?

 • osobní trenér
 • inovativní technologie EMS
 • nápoje před a po tréninku
 • půjčení tréninkového oblečení a hygienických potřeb
 • měření BMI
 • konzultace s trenérem a základní rady v oblasti zdravé výživy

Celkový čas, který v centru ZdravýRelax strávíte je asi 40 min. a procvičíte 90 % svalové hmoty.

Máte prostor mezi schůzkami a chcete udělat něco pro sebe? Nebo máte volnou chvilku a nechce se Vám do fitka? Zaskočte k nám na krátký, ale intenzivní trénink!

 
Jednorázový vstup 550 Kč
Balíček 6x vstup 500 Kč/lekce Celkem 3 000,00 Kč (platnost 2 měsíce)
Balíček 12x vstup 470 Kč/lekce Celkem 5 640,00 Kč (platnost 4 měsíce)
Balíček 30x vstup 430 Kč/lekce Celkem 12 900,00 Kč (platnost 12 měsíců)
Lekce u Vás doma
nebo firmě
890 Kč/lekce + doprava 15 Kč/km. Ostrava-Poruba doprava zdarma.
EMS relaxace 349 Kč/lekce

Zaměstnanci firem sídlících v MSIC mají 10% slevu na EMS. 

Zaměstnanci firem sídlících v MSIC mají 10% slevu na EMS.

BodyFit je opravdu pro každého!

EMS je používán již desítky let v oblasti fyzioterapie a to zejména k obnově svalové funkce po zranění. EMS systém je ověřen na lékařské půdě a Vy máte jedinečnou příležitost tento systém využít ke zmírnění bolesti zad, redukci celulitidy nebo jen zformovat a hezky vyrýsovat tělo třeba do plavek nebo jen pro Váš fajn pocit ze sebe sama.

EMS RELAXACE

Je vhodná na uvolnění a regeneraci svalů, poloha v leže, impulzy působí v klidu.. 20 min

BEZPEČNOST

Dobře prozkoumaná a již mnoho desetiletí etablovaná technologie ve spojení s odborně vzdělaným trenérem tvoří základ bezpečného používání. Speciálně vytvořené struktury tréninku zajišťují, že se naučíme zodpovědnému přístupu od samého počátku. Pokyny pro bezpečné používání byly vyvinuty zkoumáním praktických zkušeností a jejich spojením s vědeckým výzkumem. Tato pravidla v duchu „bezpečnost především“ jsou nyní zlatým standardem pro všechny profesionální poskytovatele EMS.

MOTIVACE

Díky odbornému dohledu se z EMS stává rovněž „osobní trénink“, přičemž rozhodující roli v tom sehrává trenér. Jeho úkolem je nalézt rovnováhu mezi úrovní výkonnosti a stanovenými cíli klienta a zajistit jejich úspěšnou realizaci prostřednictvím individuální motivace. Jedním z hlavních úkolů trenéra je sledovat dodržování termínů. Díky tomuto závazku se z počáteční fitness motivace stane trvalá a komplexní změna chování, včetně aktivnějšího životního stylu.

EFEKTIVITA

EMS trénink celého těla je vysoce efektivní a časově úsporná tréninková metoda určená k nárůstu svalové síly a hmoty při současném snížení množství tělesného tuku.Jedna tréninková jednotka trvá pouhých 20 minut a vždy  je vedena kvalifikovaným trenérem, který sleduje průběh a efekt tréninku. K spolehlivému dosažení individuálních cílů stačí cvičit jednou týdně. Účinnost tréninku byla prokázána v řadě vědeckých studií.

 Trénink vždy probíhá v předem dohodnutém opakovaném termínu. Jednou týdně – po dobu 20 minut! To znamená, že EMS trénink mohou obě strany pravidelně plánovat a osobně monitorovat. To přináší týden co týden významný tréninkový stimul, díky němuž zaručeně dosáhnete svého cíle s maximální efektivitou!

Pravidla

Vždy používejte zdravý rozum!
 • Bezpečný a efektivní EMS trénink je vždy prováděn pod dohledem vyškoleného a certifikovaného trenéra.
 • Každý klient musí být před prvním tréninkem seznámen s kontraindikacemi. Seznámení musí být stvrzeno podpisem  na tréninkové kartě, která je následně archivována. V případě opodstatněných abnormalit je potřeba doložit souhlas lékaře.
Příprava na trénink.
 • Jako u každého intenzivního tréninku je potřeba, aby byl trénovaný jedinec dobře připravený na trénink. To znamená, že by měl být odpočatý a neměl by být pod vlivem alkoholu a jiných návykových látek. Trénink je také vyloučen v případě  horečnatého onemocnění.
 • Celotělový EMS trénink znamená velké zatížení svalstva a tím pádem vysokou metabolickou potřebu organismu. Tuto potřebu je důležité zajistit dostatečným příjmem potravy před tréninkem. Doporučuje se strava bohatá na sacharidy. Je potřeb zajistit alespoň 2 hodiny před tréninkem lehce stravitelnou svačinu cca 250 kcal.
 • Aby se zabránilo potenciálnímu selhání ledvin (zejména v případě, kdy není odhalena skrytá vada), tak je potřeba zajistit dostatečný přísun tekutin. Před, během a po tréninku je potřeba vypít celkem 500 ml tekutin.