ZdravýRelax.cz > AntiGravity ®začátečníci

AntiGravity ®začátečníci

Co můžete zažít na lekcích AntiGravity?

Lekce AntiGravity ® začátečníci – 1 hodina 20 minut

Cena 160,- Kč

Lekce jsou určené především pro dospělé, aby si mohli odpočinout od svých ratolestí

Pokud přesto chcete vzít své dítě s sebou na lekci, musí být starší 12 let a pod vaším stálým dohledem. Případně je možné přihlásit se s menším dítětem na dětskou jógu, která probíhá ve stejný čas jako lekce Antigravity pod vedením naší lektorky Žanetky. Dětskou jógu rezervujete také přes náš rezervační systém.

 

Hodina je určena pro začátečníky, pro postup do dalších lekcí je potřeba si osvojit základní prvky. Pocítíte odlehčení kloubů a kostry od podložky, dojde k protažení všech svalů a dekompresi páteře.

Byli jste již párkrát v inverzi a chcete se naučit další prvky?

Hodiny na sebe navazují, Vaše zkušenosti základních prvků jsou obohaceny o další propracované prvky. Překonáváte sami sebe.

Po získání jistoty je hodina opravdovým zážitkem. Pocítíte volnost pohybu ve vzduchu, efektivně zapojíte svalstvo celého těla a zvládnete jeden z nejkrásnějších prvků – Antigravity Vampire.

Závěr hodiny je vždy obohacen o relaxaci v hammocku.

Pro postup do lekcí pro pokročilejší je nezbytné osvojit si základní úkony a cviky. I Vy se budete cítit při náročnějším cvičení lépe, když budete mít jistotu, že jste si zvykli na základní pozice a cítíte se v nich bezpečně. Na dalších lekcích se tak dále můžete rozvíjet a překonávat sami sebe.

Na lekci se lze přihlásit prostřednictvím rezervačního systému. Před příchodem na lekci doporučujeme zkontrolovat cvičební oděv, zda nemá zipy nebo jiné aplikace a šperky, které by mohly jemný hamok poškodit.