ZdravýRelax.cz > AntiGravity ®začátečníci

AntiGravity ®začátečníci

Co můžete zažít na lekcích AntiGravity?

Lekce AntiGravity ® začátečníci – 1 hodina 20 minut

Cena 135,- Kč

Lekce jsou určené pro dospělé aby si od svých ratolestí odpočinuli.

Pokud přesto chcete vzít dítě sebou musí být starší 12 let a pod vaším dohledem,aby se mohlo lekce také účastnit. Případně je možné přihlásit se s menším dítětem na dětskou jógu. K dispozici je také dětský koutek, kam můžete své dítě umístit po dobu cvičení – dětský koutek je nutné také rezervovat.

 

Hodina je určena pro začátečníky, pro postup do dalších lekcí je potřeba si osvojit základní prvky. Pocítíte odlehčení kloubů a kostry od podložky, dojde k protažení všech svalů a dekompresi páteře.

Byli jste již párkrát v inverzi a chcete se naučit další prvky?

Hodiny na sebe navazují, Vaše zkušenosti základních prvků jsou obohaceny o další propracované prvky. Překonáváte sami sebe.

Po získání jistoty je hodina opravdovým zážitkem. Pocítíte volnost pohybu ve vzduchu, efektivně zapojíte svalstvo celého těla a zvládnete jeden z nejkrásnějších prvků – Antigravity Vampire.

Závěr hodiny je vždy obohacen o relaxaci v hammocku.

Pro postup do lekcí pro pokročilejší je nezbytné osvojit si základní úkony a cviky. I Vy se budete cítit při náročnějším cvičení lépe, když budete mít jistotu, že jste si zvykli na základní pozice a cítíte se v nich bezpečně. Na dalších lekcích se tak dále můžete rozvíjet a překonávat sami sebe.

Na lekci se lze přihlásit prostřednictvím rezervačního systému. Před příchodem na lekci doporučujeme zkontrolovat cvičební oděv, zda nemá zipy nebo jiné aplikace a šperky, které by mohly jemný hamok poškodit.