ZdravýRelax.cz > Workshopy – aktuální

Aktuálně připravované workshopy

Zde najdete aktuální přehled připravovaných workshopů, nadcházející akce uveřejňujeme také na našem Facebooku a přihlašovat se můžete v rezervačním systému.

Chcete potěšit své známé netradičním zážitkem? Chcete blízkou osobu potěšit a dopřát jí relaxaci nebo zajímavý workshop?

Na všechny workshopy Vám rádi vystavíme dárkový poukaz!

Léčivá muziko relaxace

Solfegio frekvence, alikvotní tóny, alfa, theta, delta vlny

Stres je všudypřítomným faktorem, který nepříznivě ovlivňuje naše zdraví. Věřím, že je příčinou všech onemocnění. Muzikoterapeutické relaxace s solfegio zvony a deštnými sloupy, jsou zaměřeny na neutralizaci škodlivého působení stresu na zdraví a opětovného obnovení harmonie.

Solfegio zvonkohra

Solfegio frekvence podle jsou z numerologického pohledu složeny z čístel 3, 6 a 9. Nikola Tesla říkal: „Kdybyste jenom znali úžasnost čísel 3, 6 a 9, měli byste v rukou klíč k Vesmíru.“
Je vypozorováno, že Solfeggio frekvence nás blahodárně propojují s rytmy Vesmíru.
„Vše jsou vibrace“ a z matematického hlediska vychází všechny frekvence z Posvátné geometrie. Každá vibrace má svoji vlastní frekvenci. Tím, že vědomě do sebe necháme vstoupit Solfeggio frekvence, můžeme snadněji dosahovat rovnováhy, hojení, ukotvení …
Solfeggio frekvence/tóny jsou natolik prastaré tóny, že jejich původ nám není jasný. Víme, že je plně a široce využívali Gregoriánští mniši ve svých chorálech a v meditacích. Základní soustava šesti původních frekvencí/tónů a tří doplňkových, vyvolává harmonizaci tělesných a buněčných struktur a vyvolává silné emocionální reakce, které někdy nedokážeme zcela ovládnout.

Deštné sloupy

Laděný set 3 dešťových sloupů slouží k navozování změněných stavů vědomí za pomoci zvuku. Navozují relaxaci, meditační frekvence alfa, theta a delta, odbourávají napětí, energetické bloky a stres. Jsou zdrojem přírodních harmonizačních frekvencí i v oblastech, které již nedokážeme vědomě slyšet, a v dostatečné délce působení.

Dlouhé minuty šumění spolehlivě vypíná racionální programy mozku. Tento nediferencovaný zvuk šumění, je paralelou meditace. Ocitnete se v bezbřehé a vše prostupující koupeli zvuků a stavech čirého slastného bytí

Dále uslyšíte tyto muzikoterapeutické nástroje:
čínský chrámový gong, indická tanpura, rotující zvukové vlny, didgerido, srutibox, handpan, indiánskou flétnu, tibetské mísy, zvonkohra a alikvotní zpěv.

Gong je úžasný a velmi silný muzikoterapeutický nástroj s širokým spektrem a možnostmi harmonických léčebných vibrací. Zvuk gongu tvoří současně harmonii a disharmonii, vytváří tak celistvou harmonickou resonanci. Vibrace gongu pracují i na hluboké subatomární a buněčné úrovni. Tyto harmonické vibrace mohou pomoci nastolit na základě resonance rovnováhu a vyladit vibrační strukturu našich těl. Energie gongu může uvolnit, narušit , rozbít a prozářit energetické blokády, nebo vymazat staré energetické vzorce v naší auře.

Zvuková relaxace je ideální příležitost pro odpočinek a načerpání sil do dalších podzimních dní.

Termíny:
21.10.2022 v 17:00
18.11.2022 v 17:00
16.12.2022 v 17:00
20.01.2023 v 17:00
17.02.2023 v 17:00
17.03.2023 v 17:00

Cena: 275,- Kč/osoba