IMG_1093Lucie Zorálková Cigánková

Lucie je od května 2014 první certifikovanou lektorkou AntiGravity®Fundametal 1,2 v Moravskoslezském kraji, také lektorkou AntiGravity®Aerial Yoga 1,2, AntiGravity®Restorative Yoga a Jógy pro zdravá záda. Je fascinována lidským tělem, jehož genialitu se snaží pochopit neustálým studiem. Na lekcích s Lucií si uvědomíte, že smích je to nejpřirozenější, co v sobě máme a že prožívat radost je naše právo, které nám nikdo nemůže vzít.

https://www.facebook.com/AntiGravityYogaZoralkova/

https://www.facebook.com/AntiGravityYogaOstrava/

 

 

 

 

monca-profil-2

Monika Šotlíková

Porodní asistentka, osobní trenérka, výživová poradkyně. Od 18 let působí jako lektorka, je lektorkou vinyasa yogy,  AntiGravity,  bodystylingu, HIIT, TRX, KFT, online fitness.

K józe se dostala díky kamarádce, která ji přinutila jít na HOT jógu, protože byla akce 1+1. A tam vše pochopila, zamilovala se a zjistila že vůbec nezáleží kolik kg zvedne na dřep a pod. Pochopila ze opravdová síla je o něčem jiném. Zamilovala si ladnost, spojení těla a mysli a nepřestane jí nikdy překvapovat, co vše naše tělo umí.

Na stáži v Belgii, jako první věc zjistila kde jsou centra jógy. A docházela na  vinyassa, ashtanga a jin jogu. Multikulturní Belgie byla pestrá na jógu i lektory z Indie, Portugalska, Belgie.

Po příjezdu z Belgie byla rozmlsaná a zdejší kurzy ji nenaplňovaly. První inverze na lekci AntiGravity ve ZdravémRelaxu jí změnila život. A tak je pro Vás tady a doufá že i Vy se po AntiGravity budete cítit tak úžasně jak jen je to možné.

 

 

alenka-profil-2

Alena Smolíková, DiS.

Dlouholetá praxe v rehabilitaci. Práce se sportovci a mládeží.

Má ráda Clinta Eastwooda- tuhle gardu :o) a swing.

Slova Emila Zátopka jí provázejí celý život ,, Když nemůžeš, přidej !¨

Snad právě proto ještě aktivně stepuje se skupinou přivezli bronz z Mistrovství Evropy kategorie Adults2.

AntiGravity – ANO!

Vyzkoušejte, sami uvidíte jak vaše tělo pookřeje……………

 

 
mirka-profil

Miroslava Navrátilová

Naučit se využívat svůj největší potenciál, tady na Zemi, to je má celoživotní mise. Na dlouhých cestách a poutích v jižních krajinách u oceánu jsem došla k tomu, že abychom naše dary dokázali co nejefektivněji využít, musí být mysl, duch i tělo v harmonii. Spolu s tímto zjištěním do mého života přišla asi před 10 lety jóga jakožto odpověď jak na to. V současné době sedavých zaměstnání a vysokých nároků, které jsou na nás kladeny a my často podléháme stresu je obzvlášť důležité se v tom všem neztratit a připomínat si neustále,  co je opravdu to podstatné. Jóga je podle mě ta nejsnazší a nejpřímější cesta k sobě samému, kterou můžeme praktikovat na každodenní bázi v mnoha podobách, neb každý potřebujme něco jiného.  Pro mě je základem uvědomování si moudrosti našeho těla – práce s vědomým tělem. Zde nacházím odpovědi na všechny otázky, máme je v sobě všichni, pakliže nasloucháme…

Antigravity je propojením nebe a země, jinu a yangu, pohybu a klidu, aktivního tvoření a zároveň oddání se v důvěře, posilování těla a zároveň léčivá rehabilitace. Je zde vše, proto jsem se rozhodla jít touto cestou a ráda vás na ní provedu.

 

 

Ing. Petra Jurgová

Moravská škola aerobiku-  zakladni licence,
Moravská škola aerobiku – profi licence,
Instruktor pohybové metody PILATES, level I +II, úroveň MAT I -III a Ron Fletcher Towelwork
(školeno u Mgr.Renata Sabongui v Praze).

Petra se účastnila několika maratónů aerobiku a Master Class  soutěží. Předcvičuje už od svých 17 let. Začala jako instruktorka různých forem aerobiku, od posilovacích až po taneční, poté i speedingu, walkingu a zároveň i pilates, který cvičí asi 10 let a z toho 9 let jej předcvičuje….

Jejím Mottem je:

Mít rád sám sebe a pečovat o své tělo a duši je ten nejzákladnější princip, jelikož láska člověka sama k sobě je základem toho, aby mohla být předávána i druhým…

11817230_1142008392479657_1673630291915541811_n Bc. Pavel Cigánek

-vystudoval sportovní školu rekreologie
-squashovy trenér IV. kategorie
-vitěz 7. amatérských turnajů
-trenér jógy a fitness

Moto:  Lepší cvičit špatně, než necvičit vůbec.