IMG_1093Lucie Zorálková Cigánková

Lucie je od května 2014 první certifikovanou lektorkou AntiGravity®Fundametal 1,2 v Moravskoslezském kraji, také lektorkou AntiGravity®Aerial Yoga 1,2, AntiGravity®Restorative Yoga a Jógy pro zdravá záda. Je fascinována lidským tělem, jehož genialitu se snaží pochopit neustálým studiem. Na lekcích s Lucií si uvědomíte, že smích je to nejpřirozenější, co v sobě máme a že prožívat radost je naše právo, které nám nikdo nemůže vzít.

Facebook Antigravity Zorálková

Facebook Antigravity Ostrava

mirka-profil

Miroslava Navrátilová

Naučit se využívat svůj největší potenciál, tady na Zemi, to je má celoživotní mise. Na dlouhých cestách a poutích v jižních krajinách u oceánu jsem došla k tomu, že abychom naše dary dokázali co nejefektivněji využít, musí být mysl, duch i tělo v harmonii. Spolu s tímto zjištěním do mého života přišla asi před 10 lety jóga jakožto odpověď jak na to. V současné době sedavých zaměstnání a vysokých nároků, které jsou na nás kladeny a my často podléháme stresu je obzvlášť důležité se v tom všem neztratit a připomínat si neustále,  co je opravdu to podstatné. Jóga je podle mě ta nejsnazší a nejpřímější cesta k sobě samému, kterou můžeme praktikovat na každodenní bázi v mnoha podobách, neb každý potřebujme něco jiného.  Pro mě je základem uvědomování si moudrosti našeho těla – práce s vědomým tělem. Zde nacházím odpovědi na všechny otázky, máme je v sobě všichni, pakliže nasloucháme…

Antigravity je propojením nebe a země, jinu a yangu, pohybu a klidu, aktivního tvoření a zároveň oddání se v důvěře, posilování těla a zároveň léčivá rehabilitace. Je zde vše, proto jsem se rozhodla jít touto cestou a ráda vás na ní provedu.

 

 

Ing. Petra Jurgová

Moravská škola aerobiku-  zakladni licence,
Moravská škola aerobiku – profi licence,
Instruktor pohybové metody PILATES, level I +II, úroveň MAT I -III a Ron Fletcher Towelwork
(školeno u Mgr.Renata Sabongui v Praze).

Petra se účastnila několika maratónů aerobiku a Master Class  soutěží. Předcvičuje už od svých 17 let. Začala jako instruktorka různých forem aerobiku, od posilovacích až po taneční, poté i speedingu, walkingu a zároveň i pilates, který cvičí asi 10 let a z toho 9 let jej předcvičuje….

Jejím Mottem je:

Mít rád sám sebe a pečovat o své tělo a duši je ten nejzákladnější princip, jelikož láska člověka sama k sobě je základem toho, aby mohla být předávána i druhým…

Bc. Pavel Cigánek

-vystudoval sportovní školu rekreologie
-squashovy trenér IV. kategorie
-vitěz 7. amatérských turnajů
-trenér jógy a fitness

-trenér EMS

Moto:  Nikdy není pozdě začít cvičit.

 

 

 

Žaneta Janošová

Život mě přivedl k józe, která mi pomohla najít odpovědi v sobě sama. Mateřství mě nasměrovalo k dětské józe. Jsem ráda, že mohu pracovat s dětmi. Baví mě jejich fantazie, upřímnost, radost a bezprostřednost. Děti žijí tady a teď. Na lekci se učíme jógové pozice, dechové cvičení, zpíváme, hrajeme si a relaxujeme.  Namasté

 

 

 

 

 

 

 

Michaela Matochová

S Naam jógou jsem se seznámila v Praze na jaře roku 2016. Pod vedením Kateřiny Kolihové, mezinárodní lektorky Naam jógy, jsem od té doby měla možnost ochutnat ohromnou sílu Naam jógy, která se rozšíří do všech aspektů života. Neříkám, že cesta byla jednoduchá, ale je byla krásná! Začala jsem cítit život ve své podstatě, mé srdce se otevírá čím dál víc a já jsem schopna pocítit opravdovou radost ze života. Láska dostává úplně jiný rozměr, mé zdraví je silnější, vzhled krásnější a dostavuje se úspěch na poli pracovním i finančním. Naam jóga mi pomohla zpracovat depresi, kterou jsme si sebou nesla již z dětství. Pomáhá mi se zvládáním vzteku, ovládnutím mysli a schopnosti nereagovat a udržet si své pozitivní naladění, navzdory tomu, co se děje okolo. Pracuje na fyzické kondici, kapacitě plic, imunitním systému, trávicím i hormonálním. Pomohla mi uvědomit si hodnotu lásky natolik, že jsem byla schopna poznat, že vztah, ve kterém žiji, není založen na lásce a dodala mi odvahu jej opustit. Pomohla mi nalézt cestu ke štěstí, nezávislosti na druhých a svobodě. Po osmi letech jsem se přestěhovala z Prahy zpět do Ostravy, svého rodného města. A Naam jóga šla se mnou 🙂
Všechny srdečně zvu na své Naam meditace, které jsou jednou z nejkrásnějších a nejsilnějších součástí Naam jógy. Okamžitě začnete mazat svou karmu, vaše spirituální zdraví se bude zlepšovat a tím se budete uzdravovat i na úrovni fyzické. Tím, že pustíte Naam do svých životů, otevřete svoje srdce a váš život se naplní radostí, štěstím a láskou. A zázraky na vás již čekají!

 

 

 

 

Anetka Dedková

Sport se stal důležitou součástí mého života před několika lety, kdy po ukončení střední školy skončilo mé ”dětství” a po úvodu studia na vysoké škole pro mě začalo velmi stresující období. Hledala jsem různá řešení, jak se stresu vyvarovat, ale nikdy jsem nevěřila, že by mi mohl pomoct sport. Jednoho dne jsem navštívila lekci Antigravity jógy a ta mi po pár lekcích absolutně změnila dosavadní život. Začala jsem brát život z jiného pohledu, naučila jsem bojovat se stresem a postupně jsem se začala zajímat i o další sportovní aktivity, protože díky nim jsem se cítila lépe fyzicky i psychicky. K mým nejoblíbenějším aktivitám patří již zmíněna jóga, ale také běh, cyklistika, lyžování, badminton. Když jsem dostala nabídku stát se lektorem EMS, o jejím přijetí jsem neváhala. Byla to pro mě nová výzva, naučit se něco nového a trávit svůj volný čas něčím, co mě baví.

Motto: Někdy potřebujeme zažít šok, nějakou vnější událost, která námi otřese, aby nám pomohla najít cestu k užitečnějšímu životu.