Aktuálně připravované workshopy

Zde najdete aktuální přehled připravovaných workshopů, nadcházející akce uveřejňujeme také na našem Facebooku a přihlašovat se můžete v rezervačním systému.

Chcete potěšit své známé netradičním zážitkem? Chcete blízkou osobu potěšit a dopřát jí relaxaci nebo zajímavý workshop?

Na všechny workshopy Vám rádi vystavíme dárkový poukaz!

 Matějova akrobacie pro děti a rodiče 5. 5. od 10:00

pojďme si trochu zaskotačit jako v cirkuse. Naučíte  se pár akrobatických aktivit  a poté si vytvoříte vlastní představení.

Dovednosti potřebné k tomu, aby bylo možné provádět akrobatické triky bezpečně a beze strachu, učí hravou formou pomocí procvičujících her. Kromě zlepšení fyzických schopností a uvědomění si vlastního těla poskytují tato cvičení také emocionální podněty, a to díky vztahovým hrám.

Vemte si pohodlné oblečení a dobrou náladu.

Na workshop se hlásí rodiče s dětmi 1 +1. pokud máte dvě ratolesti, které chtějí na workshop, můžete přihlásit i druhé dítě. Vhodné pro děti od 3 let.

Cena: 150 Kč za každého

Trvání: 60 minut

Termíny: 5. 5. 2018 od 10:00

Lektor: Žanetka

Koncert skupiny Za Hranicemi Ticha – 13. 4. 2018 od 18:00

V pátek 2. 3. od 18:00 se u nás v centru ZdravyRelax.cz můžete těšit na jedinečný zážitek – koncert alikvotní skupiny Za Hranicemi Ticha.

Ve svém repertoáru seskupení  kombinuje alikvotní a spontánní zpěv s doprovodem na etnické strunné, dechové i perkusní nástroje z celého světa.

Jejich hudba vychází z meditativního ponoru a společného improvizovaného souladu s přítomným okamžikem, prostorem a bytostí v něm přítomných.

Uslyšíte  bubny, gongy, didgerido, steeldrum, tampuru, sundrum, tibetské mísy, koncovky, flétny, zvonkohry a další.

K meditaci i tanci hrají a zpívají: Michal Chýlek, Vítězslav Oram a René Gavlas

Cena: 150 Kč

Zvuková Relaxace Deštnými sloupy v Hamocích – 2018

Hamok, Vám připomene pocit prenatálního stavu, naprosté uvolnění, a přirozený tvar těla.Zavěšení hamoku ve vzduchu umožní šíření zvuku všemi směry.Křišťálově čistý přírodní zvuk harmonizující mysl tělo i duši Vás dostane do hlubokého stavu vnitřního klidu.Šumění Deštných sloupů je na frekvenci od 1Hz do 22.000Hz  a uvolňuje mysl natolik, že se ve vnitřním uchu převádějí zvukové vlny na elektrickou energii, která dobíjí buňky mozku.Deštné sloupy, čínský chrámový gong, tanpura, rotující zvukové vlny didgerido, srutibox, tibetské mísy, zvonkohra, alikvotní zpěv. . . . To vše společně s muzikoterapeutem Michalem Chýlkem ze skupiny Za hranicemi ticha.

Termíny zvukové relaxace 2018

20. 4. 2018 v 17:30 a 19:30

Cena 200 Kč

Přihlásit se