Aktuálně připravované workshopy

Zde najdete aktuální přehled připravovaných workshopů, nadcházející akce uveřejňujeme také na našem Facebooku a přihlašovat se můžete v rezervačním systému.

Chcete potěšit své známé netradičním zážitkem? Chcete blízkou osobu potěšit a dopřát jí relaxaci nebo zajímavý workshop?

Na všechny workshopy Vám rádi vystavíme dárkový poukaz!

Jarní detox – Yin joga se Silvií Kajanovou

Pro březen jsme si pro vás připravili workshop zaměřený na jarní obnovu. Období jara je z pohledu TČM spojeno s játry a žlučníkem a v tomto období jsou tyto orgány nejaktivnější a období vládne element dřeva. Naše játra jsou hlavním orgánem pro detoxikaci, zatímco žlučník uskladňuje žluč produkovanou játry a napomáhá trávicímu procesu. Hlavním úkolem meridiánu jater je, aby energie v celém těle proudila. Tyto orgány také souvisní s našimi emocemi, pokud jsou orgány v nerovnováze, zažíváme hněv nebo frustraci. Nerovnováha těchto orgánů také souvisí s „jarní únavou“, migrénami nebo bolestmi bederní páteře.

Co vás na workshopu tedy čeká?

 • Charakteristika elementu Dřevo, dráhy žlučníku a jater
 • Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje
 • Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě
 • Yin Yoga a sestava na zprůchodnění životní energie
 • Speciální body, které nám pomohou překonat nástrahy
 • Seznámíme se s moxováním
 • Naučíme se odpouštět

„Jaro je čas obnovy, vítání příležitostí a nových začátků. Tím, že tuto novou energii přivedeme na světlo světa, můžeme pustit všechno, co nám už více neslouží“

Workshop potrvá 3-4 hodiny a to v pátek 23. března od 17:00. Tímto kurzem vás provede Silvie Kajanová. Cenu kurzu 400 Kč je nutné uhradit předem na recepci.

Lektorka nabízí také další lekce věnované dalším elemntům a orgánům dle ročních období (element Ohně – léto – srdce a tlusté střevo, země-mezidobí – žaludek a slezina, kov – podzim – plíce a tenké střevo, voda – zima – ledviny a močový měchýř). V případě zájmu budu vyhlášeny i další navazující workshopy.

Něco málo o Silvii:

„Jin jóga byla moje láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Ostrově, který mě naplňuje klidem, vyrovnaností, láskou, harmonií, pochopením. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle svých představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím.“

 • Yin Yoga lektor
 • Studium TČM v Praze
 • Absolventak školy Shiatsu
 • Thajské masáže

Těšíme se na vás!

 

 

 

Párová terapie

Tento workshop proběhne na začátku roku 2018. Přesné datum včas uveřejníme

Rozcivčení s hamokem

Naučíme se a vyzkoušíme společně ve dvojicích některé mobilizační cviky – prvky z techniky shiatsu která vychází z tradiční východní medicíny a má pozitivní vliv na bolesti hlavy, zad a kloubů.

SHIATSU-HAMOK

HAMOK-MOBILIZACE PÁTEŘE A KLOUBŮ

Relaxace: vyzkoušejte jaké to je být na opačné straně pod hamokem a předávat energii někomu druhému.

Přihlásit se můžete klidně i sami a na lekci se domluvíme kdo s kým bude v páru cvičit.

Workshop s fyzioterapeutkou Alenkou s asistencí Lucky.

 

Zvuková Relaxace Deštnými sloupy v Hamocích – 2018

Hamok, Vám připomene pocit prenatálního stavu, naprosté uvolnění, a přirozený tvar těla.Zavěšení hamoku ve vzduchu umožní šíření zvuku všemi směry.Křišťálově čistý přírodní zvuk harmonizující mysl tělo i duši Vás dostane do hlubokého stavu vnitřního klidu.Šumění Deštných sloupů je na frekvenci od 1Hz do 22.000Hz  a uvolňuje mysl natolik, že se ve vnitřním uchu převádějí zvukové vlny na elektrickou energii, která dobíjí buňky mozku.Deštné sloupy, čínský chrámový gong, tanpura, rotující zvukové vlny didgerido, srutibox, tibetské mísy, zvonkohra, alikvotní zpěv. . . . To vše společně s muzikoterapeutem Michalem Chýlkem ze skupiny Za hranicemi ticha.

Termíny zvukové relaxace 2018

16. 2. 2018  v 17:30 a 19:30

16. 3. 2018 v 17:30 a 19:30

20. 4. 2018 v 17:30 a 19:30

Cena 200 Kč

Přihlásit se