Aktuálně připravované workshopy

Zde najdete aktuální přehled připravovaných workshopů, nadcházející akce uveřejňujeme také na našem Facebooku a přihlašovat se můžete v rezervačním systému.

Chcete potěšit své známé netradičním zážitkem? Chcete blízkou osobu potěšit a dopřát jí relaxaci nebo zajímavý workshop?

Na všechny workshopy Vám rádi vystavíme dárkový poukaz!

 


Šamanská zvuková relaxace 

S deštnými sloupy a šamanským očistným rituálem

Na začátku se pomocí šamanských technik posvátného rituálu, bubnu a vykuřování očistí Vaše energetické tělo od přítěží abyste tak snadněji mohli vzlétnout jako ptáci. Hamok, Vám připomene pocit prenatálního stavu, naprosté uvolnění, a přirozený tvar těla. Zavěšení hamoku ve vzduchu umožní šíření zvuku všemi směry.

Křišťálově čistý přírodní zvuk harmonizující mysl tělo i duši Vás dostane do hlubokého stavu vnitřního klidu. Působit na Vás budou muzikoterapeutické nástroje: čínský chrámový gong, indická tanpura a srutibox, australské didgerido, ravdrum, tibetské mísy, indiánská flétna, rotující zvukové vlny, zvonkohra a alikvotní zpěv. Tyto nástroje Vás rozvibrují, naladí a zharmonizují pro závěrečné rozpuštění v proudu s deštnými sloupy.

Vibrace gongu pracují i na hluboké subatomární a buněčné úrovni. Tyto harmonické vibrace mohou pomoci nastolit na základě resonance rovnováhu a vyladit vibrační strukturu tvého těla. Laděný set 3 obrovských dešťových sloupů, je úžasným prožitkem změněných stavů vědomí a pro všechny lidi toužící po uvolnění, spuštění samoléčebného procesu nebo neobvyklých zážitcích. Slouží k navazování změněných stavů vědomí za pomocí zvuku. Navozují relaxaci, meditační frekvence alfa, theta a delta, odbourávají napětí, energetické bloky a stres. Dlouhé minuty šumění spolehlivě vypíná racionální programy mozku.

Ocitnete se v bezbřehé a vše prostupující koupeli zvuků a stavech čirého slastného bytí.

To vše společně s muzikoterapeutem Michalem Chýlkem.

 

Termíny zvukové relaxace 2019

 

22.2.2019

22.3.2019

19.4.2019

17.5.2019

Vždy v časech 17:30 a 19:30

Cena 200,- Kč


Fit naam meditace

Společně s Míšou Vás zveme Fit naam meditaci.

Při hodině Naam meditace nás celou dobu vede a doprovází hudba posvátných manter a náš společný zpěv

V naam józe pracujeme s pohybem, dechem, zvukem, symboly prstů. Uvolňuje nás a dodává energii do celého těla. Naam jóga má pozitivní efekt na naši osobnost, přenáší nás dovnitř nás samých k otevření našeho potenciálu.

Termín: 24.2.2019 od 14:00 do 15:30 hod.

Cena: 120,- Kč/osoba

 

 

 


Gynekologie podle TČM – 9.3. 2019, od 10:00 – 18:00

(13:00 – 14:30 přestávka na oběd).

Pokud chcete pochopit své ženské tělo, zbavit se bolestí, pečovat o sebe v souladu s přírodou, kultivovat vnitřní klid, tento cyklus je určen pro Vás.

Naučíte se, co je základem ženského zdraví, a jak tento výjimečný dar v průběhu života kultivovat. Získáte také praktické zkušenosti z pohledu tradiční čínské medicíny. Na vlastní kůži zažijete energetické ošetření, během kterého se ponoříte do svého nitra a objevíte vnitřní klid a harmonii.

A co více by vás mohlo zajímat z oblasti gynekologie?

– Co je základem ženského zdraví a jak ho v průběhu života kultivovat?
– Jaké jsou příčiny potíží a jakým způsobem se jich účinně zbavit?
– Které potraviny jsou pro nás vhodné a které naopak nevhodné?
– Kde hledat příčinu PMS, výtoků, myomů a cyst a jak se z nich vymanit?
– Jak se připravit na první menstruaci, těhotenství, či menopauzu?

Celý cyklus se skládá ze dvou jednodenních setkání, během kterých se budeme věnovat jednotlivým tématům. Teoretické znalosti si doplníme praktickými dovednostmi a dopřejeme si energetické ošetření.

Dotkneme se témat jako chudokrevnost, lámání vlasů, citová nevyrovnanost, únava, neschopnost zvládat stres, nervozita, úzkost. Nahlédneme pod pokličku kožním potížím, impulzivitě, či nespavosti. Podíváme na vliv antikoncepce na život ženy.

Provázet vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka jin jógy, studentka čínské medicíny a terapeutka Shiatsu.

„Moje první menstruace byla pro mě velkým překvapením. Bolesti, které ji v průběhu puberty provázely, obrovským utrpením. Poznání zákonitostí fungování ženského těla, velkým vysvobozením. A ráda bych se o tyto úžasné dary dělila s Vámi.“

Cena: 1.250 Kč / jedno setkání (při platbě zálohy do 22.02.2019)
Cena: 1.500 Kč / jedno setkání (při platbě zálohy po 22.02.2019)

Navazující setkání bude v termínu 13.4.2019, za stejných podmínek, na stejném místě a ve stejném čase.

REZERVACE:
Místo je rezervováno uhrazením 50% zálohy ve studiu u Lucky.
Pro více informací ji můžete kontaktovat na č. 775 367 681.


Matějova akrobacie pro rodiče a děti

Workshop je určen pro rodiče a děti.
Naučíte se s dětmi pár akrobatických aktivit a poté si vytvoříte vlastní představení
Pomocí techniky „Cirkomotorika“ se naučíte provádět akrobatické triky beze strachu a bezpečně pomocí procvičovacích her. Kromě zlepšení fyzických schopností a uvědomění si vlastního těla poskytují tato cvičení také emocionální podněty, a to díky vztahovým hrám.
Vezměte si pohodlné oblečení a dobrou náladu.
Těší se na Vás Žanetka a ZdravýRelax!

Na lekci se v rezervačním systému přihlašuje 1+1, tedy jeden rodič a k němu se automaticky počítá jedno dítě. Pokud chcete vzít i druhé dítě, dejte nám prosím vědět.

Termín: 15.03.2019 od 16:30 do 17:30
Cena za rodiče s dítětem/dětmi 150 Kč

 


Sobotní Relax 

Přijďte si s námi odpočinout a nastartovat víkend. Připravili jsme pro Vás Sobotní lekci pilates.

Pilates trochu jinak s Ing.Petrou Jurgovou aneb dvě hodiny dokonalého protažení, uvolnění a relaxace.

Po lekci je pro Vás připravena krátká prezentace české ekologické společnosti Eurona, jejiž výrobky jsou bez fosfátů, formaldehydu, chloru, perborátů a nejsou testovány na zvířatech.

REZERVACE: Místo je nutné rezervovat v rezervačním systému.

Termín: 16.3.2019 od 8:30 do 11:00 hod.

Cena: 200,- Kč/osoba