Aktuálně připravované workshopy

Zde najdete aktuální přehled připravovaných workshopů, nadcházející akce uveřejňujeme také na našem Facebooku a přihlašovat se můžete v rezervačním systému.

Chcete potěšit své známé netradičním zážitkem? Chcete blízkou osobu potěšit a dopřát jí relaxaci nebo zajímavý workshop?

Na všechny workshopy Vám rádi vystavíme dárkový poukaz!

 


Šamanská zvuková relaxace 

S deštnými sloupy a šamanským očistným rituálem

Na začátku se pomocí šamanských technik posvátného rituálu, bubnu a vykuřování očistí Vaše energetické tělo od přítěží abyste tak snadněji mohli vzlétnout jako ptáci. Hamok, Vám připomene pocit prenatálního stavu, naprosté uvolnění, a přirozený tvar těla. Zavěšení hamoku ve vzduchu umožní šíření zvuku všemi směry.

Křišťálově čistý přírodní zvuk harmonizující mysl tělo i duši Vás dostane do hlubokého stavu vnitřního klidu. Působit na Vás budou muzikoterapeutické nástroje: čínský chrámový gong, indická tanpura a srutibox, australské didgerido, ravdrum, tibetské mísy, indiánská flétna, rotující zvukové vlny, zvonkohra a alikvotní zpěv. Tyto nástroje Vás rozvibrují, naladí a zharmonizují pro závěrečné rozpuštění v proudu s deštnými sloupy.

Vibrace gongu pracují i na hluboké subatomární a buněčné úrovni. Tyto harmonické vibrace mohou pomoci nastolit na základě resonance rovnováhu a vyladit vibrační strukturu tvého těla. Laděný set 3 obrovských dešťových sloupů, je úžasným prožitkem změněných stavů vědomí a pro všechny lidi toužící po uvolnění, spuštění samoléčebného procesu nebo neobvyklých zážitcích. Slouží k navazování změněných stavů vědomí za pomocí zvuku. Navozují relaxaci, meditační frekvence alfa, theta a delta, odbourávají napětí, energetické bloky a stres. Dlouhé minuty šumění spolehlivě vypíná racionální programy mozku.

Ocitnete se v bezbřehé a vše prostupující koupeli zvuků a stavech čirého slastného bytí.

To vše společně s muzikoterapeutem Michalem Chýlkem.

 

Termíny zvukové relaxace 2019

19.4.2019

17.5.2019

Vždy v časech 17:30 a 19:30

Cena 200,- Kč


 

Sobotní Relax 

Přijďte si s námi odpočinout a nastartovat víkend. Připravili jsme pro Vás Sobotní lekci pilates.

Pilates trochu jinak s Ing.Petrou Jurgovou aneb dvě hodiny dokonalého protažení, uvolnění a relaxace.

Po lekci je pro Vás připravena krátká prezentace české ekologické společnosti Eurona, jejiž výrobky jsou bez fosfátů, formaldehydu, chloru, perborátů a nejsou testovány na zvířatech.

REZERVACE: Místo je nutné rezervovat v rezervačním systému.

Termín: 20.4.2019 od 8:30 do 11:00 hod.

Cena: 200,- Kč/osoba

 

 


Jarní kreativní workshop

Zveme Vás na kreativní workshop kde si vytvoříte vlastní mandalu či jiný ornament na tričko, tašku či jiný textilní materiál.

Vytvořit vlastní mandalu zvládne úplně každý. Pustíme si příjemnou relaxační hudbu dáme si dobrý čaj nebo víno a budeme v ženském kruhu tvořit, povídat zkrátka na chvíli být a nespěchat.

Šablony a barvy budou u nás zajištěny. Textilní materiál, na který budete tvořit si prosím vezměte sebou.

REZERVACE: Místo je nutné rezervovat v rezervačním systému.

Termín: 26.4.2019 od 17:00 do 18:30

Cena: 150,- Kč/osoba

 

 


´Vibrační lázeň´- relaxace v hamocích

Pavel Tůma a jeho zpívající tibetské mísy, to jsou hudební obrazy tvořené na prastaré nástroje Východu, které vás

vezmou do snového prostoru, kde neplatí čas a okolní svět přestává existovat. Naopak ožívá vaše podvědomí a na vlnách vibrací vás odnáší až tam, kam mu dovolíte jít.

Tyto pozitivní a harmonické vibrace vás příjemně vyladí na fyzické i duševní úrovni. Vy se tak budete moct ponořit do jedinečné vibrační lázně, která potěší nejen vaši duši, ale i na vaše tělo.

Pavel používá nástroje z ručně tepané zvonoviny, jejichž původ sahá do staré Číny někdy před pěti tisíci lety a v současné době je vyrábějí kovotepci v Nepálu a severní Indii.

Mrkněte na upoutávku z roku 2018    https://www.facebook.com/watch/?v=302184533920134

Přijďte si užít vibrační lázeň .

Termín: 3.5.2019 od 17:00 do 18:30 a od 19:00 do 20:30

Cena: 200,- Kč/osoba

 

 

 

 

 


Matějova akrobacie pro rodiče a děti

Workshop je určen pro rodiče a děti od 3 a více let.
Naučíte se s dětmi pár akrobatických aktivit a poté si vytvoříte vlastní představení
Pomocí techniky „Cirkomotorika“ se naučíte provádět akrobatické triky beze strachu a bezpečně pomocí procvičovacích her. Kromě zlepšení fyzických schopností a uvědomění si vlastního těla poskytují tato cvičení také emocionální podněty, a to díky vztahovým hrám.
Vezměte si pohodlné oblečení a dobrou náladu.
Těší se na Vás Žanetka a ZdravýRelax!

Na lekci se v rezervačním systému přihlašuje 1+1, tedy jeden rodič a k němu se automaticky počítá jedno dítě. Pokud chcete vzít i druhé dítě, dejte nám prosím vědět.

Termín: 10.05.2019 od 16:30 do 17:30
Cena za rodiče s dítětem/dětmi 150 Kč